Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál 
  • XXVI. Rotto Kupa 2019 Július 6-7.;13.

  • Férfi Torna - 2019. július 6-7.

  • "VIP" Szponzori Torna - 2019. július 6.

  • Női Torna - 2019. július 7.

  • Öregfiúk Torna - 2019. július 13.

  • Old Boys Torna - 2019. július 13.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

XXVI. ROTTO KUPA - SZALAFŐ

Férfi Torna

2019. július 6 - 7. (szombat-vasárnap)

 

 SELEJTEZŐK - CSOPORTBEOSZTÁS

 

Csoport

A

  • Job&Career - Zalaegerszeg
  • Gotham City - Szentgotthárd
  • Arénások - Tornyiszentmiklós
  • Atlantisz Sé

Csoport

B

  • UNIAIR - Gyenesdiás
  • Club 3 - Szakonyfalu
  • Metodika - Budapest
  • Majd Jövőre - Őriszentpéter

Csoport

C

  • Viszáki Főzet
  • Margaréta FC - Zalaegerszeg
  • Muravidék - SLO
  • Czupi Csárda - Zalabaksa

Csoport

D

  • Zalacséb
  • NK Hodos - SLO
  • Kondorfa
  • Budapest Young Boys

Csoport

E

  • Autó Egyed Bt. - Vasalja
  • Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő
  • Nyerőmű - Szalafő
  • SPT Pankasz

Csoport

F

  • ULME - Zalaháshágy
  • Faláb FC - Budapest
  • Acél Bikák Győr
  • Domino Kijev - Szentgotthárd

Csoport

G

  • Team Belucci - Lenti
  • Apát Hotel - Koccintó Szeszpanyol - Apátistvánfalva
  • Hibrid-Nésön - Pankasz
  • Oskarol Orlova - CZE

Csoport

H

  • Dísznövénykertészet - Csöde
  • La Palla D'oro - Bajánsenye
  • Jóbarátok-Szesz FC - Jákó
  • Rács SE - Szombathely

MÉRKŐZÉSEK  - SZOMBAT DÉLELŐTT

Mérkőzések

A pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mérkőzések

B pálya

Mérkőzések

C pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mérkőzések

D pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

EREDMÉNYEK - SZOMBAT DÉLUTÁN

 

Mérkőzések

A pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mérkőzések

B pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mérkőzések

C pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mérkőzések

D pálya

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

CSOPORTBEOSZTÁS - VASÁRNAP

 

Csoport

A

Csoport

B

Csoport

C

Csoport

D

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK - VASÁRNAP

 

Eredmények

A pálya

  •  
  •  

Eredmények

B pálya

  •  
  •  
  •  

Eredmények

C pálya

  • 09.00 B1-B2 
  • 09.30 D1-D2
  • 10.00 B1-B3 
  • 10.30D1-D3
  • 11.00 B1-B4
  • 11.30 D1-D4

Eredmények

D pálya

  • 09.00 B3-B4
  • 09.30 D3-D4
  • 10.00 B2-B4 
  • 10.30 D2-D4
  • 11.00 B2-B3
  • 11.30 D2-D3

 

XXVI. Rotto Kupa

Középdöntők

  •  
  •  
  •  
  •  

 

XXVI. Rotto Kupa

Elődöntők

  •  

 

XXVI. Rotto Kupa

Döntő

  •  
  • Tornagyőztes a csapata

 

XXVI. Rotto Kupa

Különdíjak

      • Legjobb kapus:
      • Legjobb játékos: 
      • Gólkirály:
      • Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj: