Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál 
  • XXVI. Rotto Kupa 2019 Július 6-7.;13.

  • Férfi Torna - 2019. július 6-7.

  • "VIP" Szponzori Torna - 2019. július 6.

  • Női Torna - 2019. július 7.

  • Öregfiúk Torna - 2019. július 13.

  • Old Boys Torna - 2019. július 13.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

XXVI. ROTTO KUPA - SZALAFŐ

Old Boys Torna

(44 év felett!)

2019. július 13. (szombat)

 

CSOPORTBEOSZTÁS

 

Csoport

A

  •  Hétház FC - Rábatótfalu
  •  Farmervilág-Lenti TE
  •  Ajkai Bányász
  •  Retro Volán - Szombathely

Csoport

B

  •  All Stars Szentgotthárd
  •  Sörös B-renz - Fót
  •  Luce Innocente - Szombathely
  •  Krisztilány Rondaló - Szentgotthárd

Csoport

C

  •  Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő
  •  Flamingo FC - Negykanizsa
  •  PRO-TO-KO - Szentgotthárd
  •  Szilaj FC - Sopron

 

EREDMÉNYEK

 

Old Boys Torna

Eredmények

  • 09.30 All Stars - Sörös B-renz 0-3
  • 11.00 All Stars - Luce Innocente 1-0
  • 12.30 All Stars - Krisztilány Rondaló 3-1 

 

Old Boys Torna

Eredmények

  • 09.30 Luce Innocente - Krisztilány Rondaló  7-0
  • 11.00 Sörös B-renz - Krisztilány Rondaló  4-1
  • 12.30 Sörös B-renz - Luce Innocente  0-2

 

Old Boys Torna

Eredmények

  • 09.00 Hétház FC - Lenti TE 1-1
  • 09.30 Ostorm Gumiszervíz - Flamingo FC - elmaradt
  • 10.30 Hétház FC - Ajkai Bányász 1-
  • 11.00 Ostorm Gumiszervíz - PRO-TO-KO 1-1 
  • 12.00 Hétház FC - Retro Volán 1-0
  • 12.30 Ostorm Gumiszervíz - Szilaj FC 2-1

Old Boys Torna

Eredmények

  • 09.00 Ajkai Bányász - Retro Volán 4-0
  • 09.30 PRO-TO-KO - Szilaj FC 2-1
  • 10.30 Lenti TE - Retro Volán 2-1
  • 11.00 Flamingo FC  - Szilaj FC - elmaradt
  • 12.00 Lenti TE - Ajkai Bányász 0-1 
  • 12.30 Flamingo FC - PRO-TO-KO - elmaradt

KÖZÉPDÖNTŐK

Old Boys

Középdöntők

  • 13.30 Ajkai Bányász - All Stars 4-0
  • 14.15 Sörös B-renz - Hétház FC 3-0
  • 14.50 PRO-TO-KO - Luce Innocente 1-1 (büntetőkkel 2-0)
  • 15.30 Lenti TE - Ostorm Gumiszervíz 3-0

 

ELŐDÖNTŐK

Old Boys

Elődöntők

  • 13.30 Ajkai Bányász - PRO-TO-KO 3-0
  • 14.15 Sörös B-renz - Lenti TE 0-0 (büntetőkkel 2-1)

 

III. HELYÉRT

Old Boys

III. Helyért

  • 13.30 Lenti TE - PRO-TO-KO 3-1

 

DÖNTŐ

Old Boys

Döntő

  • 13.30 Sörös B-renz - Ajkai Bányász 2-3
  • Tornagyőztes az Ajkai Bányász csapata

Old Boys Torna

Különdíjak

  • Gólkirály: Wagner Zsolt - Luce Innocente
  • Legjobb játékos: Gombosi Károly - Ajkai Bányász
  • Legjobb kapus: Király István - Sörös B-renz
  • Legharcosabb csapat - IN-KAL Security különdíj: Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő