Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXVII. ROTTO KUPA

Szalafő - 2020

Férfi Torna - július 4-5.
Old Boys Torna - július 11.
Öregfiúk Torna - július 11.
Szponzori Torna - július 4.

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - FOOTBALL FACTOR KUPA

Szalafő - 2020

Férfi Torna - július 4-5. (szombat-vasárnap)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - COBRA SPORT KUPA

Szalafő - 2020

Old Boys Torna - július 11. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - SZKÍTA SPORT KUPA

Szalafő - 2020

Öregfiúk Torna - július 11. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXVII. ROTTO KUPA

Szalafő - 2020

Szponzori Torna - július 4. (szombat)

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ROTTO - COBRA SPORT KUPA

Old Boys Torna

(44 év felett!)

2020. július 11. (szombat)

 

CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
 Sörös B-renz - Fót   PRO-TO-KO - Szentgotthárd
 Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő Luce Innocente - Szombathely 
 Szentgotthárdi All Stars Textil Service - Szombathely 
 Krisztilány Rondaló - Szentgotthárd Vorhota LSC - Zalaegerszeg 
   
"C" csoport "D" csoport
Farmervilág-Lenti TE  Csákánydoroszló Gyöngygolyó Tekéző 
 Retro Volán - Szombathely Szilaj FC - Sopron 
 Flamingo FC - Negykanizsa Hétház FC - Rábatótfalu 
 Austrotherm - Győr  
   

 

MÉRKŐZÉSEK

 

"A" pálya"B" pálya
12.30 - Sörös B-renz - Ostrom Gumiszervíz 12.30 - Szentgotthárdi All Stars - Krisztilány Rondaló
 13.00 - Farmervilág-Lenti TE - Retro Volán 13.00 - Flamingo FC - Austrotherm
 13.30 - Sörös B-renz - Szentgotthárdi All Stars  13.30 - Ostrom Gumiszervíz - Krisztilány Rondaló
14.00 - Farmervilág-Lenti TE - Flamingo FC  14.00 - Retro Volán - Austrotherm 
14.30 - Sörös B-renz - Krisztilány Rondaló 14.30 - Ostrom Gumiszervíz - Szentgotthárdi All Stars 
15.00 - Farmervilág-Lenti TE - Austrotherm  15.00 - Retro Volán - Flamingo FC  
   
"C" pálya "D" pálya
 12.30 - PRO-TO-KO - Luce Innocente 12.30 - Textil Service - Vorhota LSC
 13.00 - Csákánydoroszló Gyöngygolyó Tekéző - Szilaj FC - Sopron  
13.30 - PRO-TO-KO - Textil Service  13.30 - Luce Innocente - Vorhota LSC
 14.00 - Szilaj FC - Hétház FC  
14.30 - PRO-TO-KO - Vorhota LSC  14.30 - Luce Innocente - Textil Service 
 15.00 - Csákánydoroszló Gyöngygolyó Tekéző - Hétház FC  
   

 

KÖZÉPDÖNTŐK

 

15.45
 "A" / "A"1 - "B" 2
 "B" / "B" 1 - "C"2
 "C" / "C" 1 - "D" 2
"D" / "D" 1 - "A" 2 
   

 

ELŐDÖNTŐK

 

 16.15 - "A" győztese - "C" győztese 
16.15 - "B" győztese - "D" győztese
   

 

 

DÖNTŐ

 

16.45 
 
   

 

OLD BOYS TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

 
 
 
 
   

Kiemelt támogatóink

Rotto Security Kft

Szalafő Község Önkormányzata

Őrszem Fogadó - Szalafő

Medimat Kft - Budapest

Heineken Hungária Zrt

Cobra Sport - Székesfehérvár

Football Factor

Saller DFA-Hungária - Szeged

Sportmez és sportzászló kiállítás

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu