Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXIX. ROTTO KUPA

Szalafő - 2022

Férfi Torna - július 2-3.
Old Boys Torna - július 9.
Öregfiúk Torna - július 9.
Szponzori Torna - július 2.

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO KUPA

Szalafő - 2022

Férfi Torna - július 2-3. (szombat-vasárnap)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - COBRA SPORT KUPA

Szalafő - 2022

Old Boys Torna - július 9. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - SZKÍTA SPORT KUPA

Szalafő - 2022

Öregfiúk Torna - július 9. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO -OSTROM GUMISZERVÍZ KUPA

Szalafő - 2022

Szponzori Torna - július 2. (szombat)

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ROTTO KUPA

Férfi Torna

2022. július 2 - 3. (szombat-vasárnap)

 

 SELEJTEZŐK - CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
 1.  1. Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő
2. UNIAIR - Gyenesdiás 2. NK Hodos - SLO
3. SPT Pankasz 3. Csöde
 4. Vörös Kerámia - Magyarszombatfa 4. Domino Kijev - Szentgotthárd 
   
"C" csoport "D" csoport
 1. Blazsi Koccintó - Szeszpanyol 1. Csörötnek 
 2. Zalacséb  2. Margaréta FC - Zalaegerszeg
 3. FC Szalafő  3. 
 4. Win Streak TE - Andráshida  4. Royal - Zalalövő
   
"E" csoport "F" csoport
 1. Autó Egyed Bt. - Vasalja 1. Czupi Csárda - Zalabaksa 
2. Viszáki Főzet   2. Saloonzoo - Zalaegerszeg
 3. Galaktikusok - Lenti  3. Babzsák Boyz - Szombathely
4. Budapest Young Boys 4. Batha Porta - Szalafő
   
"G" csoport "H" csoport
1. Metodika - Budapest  1. Kis Pankasz 
 2. Arénások - Tornyiszentmiklós 2. Faláb FC - Budapest 
3. Köbexxx - Őriszentpéter 3. 
4. Menicseszdel United - Szalafő 4. FC Banik Ostrava - CZE
   

 

EREDMÉNYEK  - SZOMBAT DÉLELŐTT

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
09.00     SPT Pankasz - Vörös Kerámia 2-0
09.35 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Zalacséb 2-0  FC Szalafő - Win Streak TE 2-2
10.10   UNIAIR - Vörös Kerámia 4-0 
10.45  Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - FC Szalafő 4-1  Zalacséb - Win Streak TE 5-4
11.20   UNIAIR - SPT Pankasz 1-0
11.55 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Win Streak TE  4-0 Zalacséb - FC Szalafő 1-1  
  "C" pálya "D" pálya
09.00  Ostrom Gumiszervíz - NK Hodos 0-3 Csöde - Domino Kijev 2-0
09.35  Csörötnek - Margaréta FC 3-1  
10.10  Ostrom Gumiszervíz - Csöde 0-3   NK Hodos - Domino Kijev 1-0
10.45    Margaréta FC - Royal 0-5 
11.20  Ostrom Gumiszervíz - Domino Kijev 0-3 NK Hodos - Csöde 0-3
11.55 Csörötnek - Royal 2-2  

EREDMÉNYEK - SZOMBAT DÉLUTÁN

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
13.30 Autó Egyed Bt. - Viszáki Főzet 1-3 Galaktikusok - Budapest Young Boys 1-0 
14.05  Metodika - Arénások 2-1 Köbexxx - Menicseszdel United 3-0
14.40 Autó Egyed Bt. - Galaktikusok 1-3 Viszáki Főzet - Budapest Young Boys 2-1
15.15  Metodika - Köbexxx 1-0 Arénások - Menicseszdel United 1-0
15.50 Autó Egyed Bt. - Budapest Young Boys 5-2  Viszáki Főzet - Galaktikusok 0-2
16.25 Metodika - Menicseszdel United 5-0 Arénások - Köbexxx 0-1
  "C" pálya "D" pálya
13.30  Czupi Csárda - Saloonzoo 1-2  Babzsák Boyz - Batha Porta 3-0
14.05  Kis Pankasz - Faláb FC 1-1  
14.40  Czupi Csárda - Babzsák Boyz 3-0 Saloonzoo - Batha Porta 4-1
15.15   Faláb FC - FC Banik Ostrava 0-2
15.50  Czupi Csárda - Batha Porta 4-0 Saloonzoo - Babzsák Boyz 1-1
16.25  Kis Pankasz - FC Banik Ostrava 0-1  

CSOPORTBEOSZTÁS - VASÁRNAP

 

"A" csoport"B" csoport
 1. UNIAIR 1. Csöde
 2. Csörötnek  2. Zalacséb
 3. Galaktikusok  3. Saloonzoo
 4. Kis Pankasz  4. Köbexxx
"C" csoport "D" csoport
 1. Blazsi Koccintó - Szeszpanyol 1. Royal
 2. NK Hodos  2. SPT Pankasz
 3. Metodika  3. FC Banik Ostrava
 4. Czupi Csárda  4. Viszáki Főzet

 

EREDMÉNYEK - VASÁRNAP

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
09.00 UNIAIR - Csörötnek 1-4 Galaktikusok - Kis Pankasz 0-2
09.30 Blazsi Koccintó - NK Hodos 2-2  Metodika - Czupi Csárda 1-1
09.30 UNIAIR - Galaktikusok 1-1 Csörötnek - Kis Pankasz 1-2
10.30 Blazsi Koccintó - Metodika 2-1 NK Hodos - Czupi Csárda 0-4
11.00 UNIAIR - Kis Pankasz 2-0 Csörötnek - Galaktikusok 0-0
11.30 Blazsi Koccintó - Czupi Csárda 1-1 NK Hodos - Metodika 1-4
  "C" pálya "D" pálya
09.00  Csöde - Zalacséb 0-0 Saloonzoo - Köbexxx 2-1
09.30 Royal - SPT Pankasz 1-3  FC Banik Ostrava - Viszáki Főzet 2-0
09.30 Csöde - Saloonzoo 3-1  Zalacséb - Köbexxx 2-4
10.30  Royal - FC Banik Ostrava 0-0 SPT Pankasz - Viszáki Főzet 1-1 
11.00 Csöde - Köbexxx 3-1 Zalacséb - Saloonzoo 0-2
11.30 Royal - Viszáki Főzet 0-1 SPT Pankasz - FC Banik Ostrava 0-0

KÖZÉPDÖNTŐK

 

Kis Pankasz - Saloonzoo 0-0 (büntetőkkel 2-0)
Csöde - Blazsi Koccintó 2-0
Czupi Csárda - FC Banik Ostrava 2-1
SPT Pankasz - Csörötnek 1-5
   

 

ELŐDÖNTŐK

 

Kis Pankasz - Czupi Csárda 0-2
Csöde - Csörötnek 0-1
   

 

DÖNTŐ

 

 Czupi Csárda - Csörötnek 1-0
Tornagyőztes a CZUPI CSÁRDA csapata! 
   

 

FÉRFI TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

Legjobb kapus: Doktor Levente - Kis Pankasz
 Legjob játékos: Horváth Alex - Csörötnek
 Gólkirály: Őri Martin - Czupi Csárda
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj: Batha Porta - Szalafő
   

Kiemelt támogatóink

Rotto Security Kft

Szalafő Község Önkormányzata

Őrszem Fogadó - Szalafő

Medimat Kft - Budapest

Heineken Hungária Zrt

Varga és Varga Kft. - Vasvár

Batha Porta - Szalafő

Creaton Kft. - Lenti

Sportmez és sportzászló kiállítás

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu