Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXIX. ROTTO KUPA

Szalafő - 2022

Férfi Torna - július 2-3.
Old Boys Torna - július 9.
Öregfiúk Torna - július 9.
Szponzori Torna - július 2.

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO KUPA

Szalafő - 2022

Férfi Torna - július 2-3. (szombat-vasárnap)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - COBRA SPORT KUPA

Szalafő - 2022

Old Boys Torna - július 9. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - SZKÍTA SPORT KUPA

Szalafő - 2022

Öregfiúk Torna - július 9. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO -OSTROM GUMISZERVÍZ KUPA

Szalafő - 2022

Szponzori Torna - július 2. (szombat)

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ROTTO-COBRA SPORT KUPA

Old Boys Torna

(44 év felett!)

2022. július 9. (szombat)

 

CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
1. PRO-TO-KO – Szentgotthárd 1. Ajkai Bányász 
2. Haverok – Vasvár  2. Gyöngygolyó Tekéző 
 3. Sörös B-renz – Fót 3. Krisztilány Rondaló 
4.  All Stars Szentgotthárd  4. Austrotherm-Leier–Győr
"C" csoport "D" csoport
1. Szilaj FC - Sopron  1. Farmervilág-Lenti TE
2.  AS Róna – Budapest 2. Vorhota LSC – Zalaegerszeg 
3. Veszprém Old Boys   3. Örökifjak – Szombathely
4. Hétház FC – Rábatótfalu  4. Széchenyi Old Boys- Győr

 

EREDMÉNYEK

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
13.00 PRO-TO-KO - Haverok 2-1  Sörös B-renz - All Stars Szentgotthárd 1-0
13.30 Szilaj FC - Sopron - AS Róna 1-1  Veszprém Old Boys - Hétház FC 0-0
14.00  PRO-TO-KO - Sörös B-renz 2-0 Haverok - All Stars Szentgotthárd 0-2
14.30 Szilaj FC - Sopron - Veszprém Old Boys 1-2  AS Róna - Hétház FC 0-2
15.00  PRO-TO-KO - All Stars Szentgotthárd 0-0  Haverok - Sörös B-renz 3-1
15.30 Szilaj FC - Sopron - Hétház FC 1-1 AS Róna -  Veszprém Old Boys 1-6
  "C" pálya "D" pálya
13.00  Ajkai Bányász - Gyöngygolyó Tekéző 7-0  Krisztilány Rondaló - Austrotherm-Leier 0-4
13.30  Farmervilág-Lenti TE - Vorhota LSC 3-1 Örökifjak - Széchenyi Old Boys 1-1 
14.00  Ajkai Bányász - Krisztilány Rondaló 7-0 Gyöngygolyó Tekéző - Austrotherm-Leier 2-2
14.30 Farmervilág-Lenti TE - Örökifjak 2-0  Vorhota LSC - Széchenyi Old Boys 2-3
15.00  Ajkai Bányász - Austrotherm-Leier 4-2  Gyöngygolyó Tekéző -  Krisztilány Rondaló 6-0
15.30  Farmervilág-Lenti TE - Széchenyi Old Boys 0-0 Vorhota LSC - Örökifjak 1-1

 

KÖZÉPDÖNTŐK

 

 

PRO-TO-KO - Austrotherm-Leier 2-1
Ajkai Bányász - Hétház FC 4-1
 Veszprém Old Boys - Széchenyi Old Boys 1-4 
 Farmervilág-Lenti TE - All Stars Szentgotthárd 0-3

 

ELŐDÖNTŐK

 

 PRO-TO-KO - Széchenyi Old Boys 1-1 (0-1 büntetőkkel)
  Ajkai Bányász - All Stars Szentgotthárd 1-0

 

 

DÖNTŐ

 

 Széchenyi Old Boys - Ajkai Bányász 2-2 (1-3 büntetőkkel)
 Tornagyőztes az AJKAI BÁNYÁSZ csapata!

 

OLD BOYS TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

 Gólkirály: Németh Zoltán - PRO-TO-KO
Legjobb játékos: Gombosi Károly - Ajkai Bányász
Legjobb kapus: Kósa MIklós - Széchenyi Old Boys
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj: Szilaj FC - Sopron 
   

Kiemelt támogatóink

Rotto Security Kft

Szalafő Község Önkormányzata

Őrszem Fogadó - Szalafő

Medimat Kft - Budapest

Heineken Hungária Zrt

Varga és Varga Kft. - Vasvár

Batha Porta - Szalafő

Creaton Kft. - Lenti

Sportmez és sportzászló kiállítás

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu