Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXVII. ROTTO KUPA

Szalafő - 2020

Férfi Torna - július 4-5.
Old Boys Torna - július 11.
Öregfiúk Torna - július 11.
Szponzori Torna - július 4.

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - FOOTBALL FACTOR KUPA

Szalafő - 2020

Férfi Torna - július 4-5. (szombat-vasárnap)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - COBRA SPORT KUPA

Szalafő - 2020

Old Boys Torna - július 11. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - SZKÍTA SPORT KUPA

Szalafő - 2020

Öregfiúk Torna - július 11. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXVII. ROTTO KUPA

Szalafő - 2020

Szponzori Torna - július 4. (szombat)

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

XXIII. ROTTO KUPA - SZALAFŐ

Férfi Torna

2016. július 2 - 3. (szombat-vasárnap)

 

 SELEJTEZŐK - CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
Team Belucci - Lenti Domino Kijev - Szentgotthárd
FC Szalafő Csak Neked Pinyö - Budapset
SD Dolenci - SLO Kerkafalva
Csatorna Patkányok - Szentgotthárd Kondorfa
   
"C" csoport "D" csoport
NK Hodos - SLO Zalacséb
Szakonyfalu - Club 3 Viszáki Főzet
Pudingok - Alsószölnök Job & Career - Zalaegerszeg
Rács SE - Szombathely Szentgyörgyvölgy SE
   
"E" csoport "F" csoport
Andante - Szentgotthárd Jóbarátok Szesz FC - Jákó
Czupi Csárda - Csesztreg Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Apátistvánfalva
Pankasz Triglav Orfalu
Clean Medic - Zalaegerszeg Terff Poppendorf - A
   
"G" csoport "H" csoport
Looney Tunes - Szentgotthárd Dísznövénykertészet Csöde
Metodika - Budapest Beli Senik - Felsőszölnök
Margaréta FC - Zalaegerszeg Acél Bikák - Győr
Budapest Young Boys Pilvax - Lenti
   

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK  - SZOMBAT DÉLELŐTT

 

"A" pálya"B" pálya
Team Belucci - FC Szalafő 3 - 0 SD Dolenci - Csatorna Patkányok 2 - 3
NK Hodos - Szakonyfalu - Club 3 9 - 0 Pudingok - Rács SE 0 - 3
Team Belucci - SD Dolenci 6 - 1 FC Szalafő - Csatorna Patkányok 0 - 3
NK Hodos - Pudingok 3 - 0 Szakonyfalu - Club 3 - Rács SE 1 - 1
Team Belucci - Csatorna Patkányok 5 - 2 FC Szalafő - SD Dolenci 0 - 3
NK Hodos - Rács SE 2 - 2 Szakonyfalu - Club 3 - Pudingok 4 - 0
   
"C" pálya "D" pálya
Domino Kijev - Felsőmarác 4 - 0 Kerkafalva - Kondorfa 1 - 2
Zalacséb - Viszáki Főzet 4 - 2 Job&Career - Szentgyörgyvölgy SE 4 - 2
Domino Kijev - Kerkafalva 0 - 2 Felsőmarác - Kondorfa 0 - 6
Zalacséb - Job&Career 2 - 1 Viszáki Főzet - Szentgyörgyvölgy SE 2 - 2
1 - 2> Felsőmarác - Kerkafalva 1 - 13
Zalacséb - Szentgyörgyvölgy SE 6 - 2 Viszáki Főzet - Job&Career 6 - 2
   

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK - SZOMBAT DÉLUTÁN

 

"A" pálya"B" pálya
Andante - Czupi Csárda 3 - 2 Pankasz - Clean Medic 0 - 1
Looney Tunes - Metodika 2 - 0 Margaréta FC - Budapest Young Boys 1 - 0
Andante - Pankasz 3 - 0 Czupi Csárda - Clean Medic 3 - 2
Looney Tunes - Margaréta FC 2 - 2 Metodika - Budapest Young Boys 0 - 0
Andante - Clean Medic 1 - 1 Czupi Csárda - Pankasz 2 - 2
Looney Tunes - Budapest Young Boys 0 - 0 Metodika - Margaréta FC 3 - 1
   
"C" pálya "D" pálya
Jóbarátok Szesz FC - Blazsi Koccintó - Szeszpanyol 1 - 0 Triglav Orfalu - Treff Poppendorf 0 - 2
Dísznövénykertészet Csöde - Beli Senik 3 - 0 Acél Bikák - Pilvax 1 - 1
Jóbarátok Szesz FC - Triglav Orfalu 1 - 2 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Treff Poppendorf 5 - 0
Dísznövénykertészet Csöde - Acél Bikák 3 - 0 Beli Senik  - Pilvax 0 - 3
Jóbarátok Szesz FC - Treff Poppendorf 1 - 0 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol  - Triglav Orfalu 6 - 2
Dísznövénykertészet Csöde - Pilvax 0 - 0 Beli Senik - Acél Bikák 0 - 3
   

 

CSOPORTBEOSZTÁS - VASÁRNAP

 

"A" csoport"B" csoport
1. Team Belucci 1. Kondorfa
2. Viszáki Főzet 2. Rács SE
3. Andante 3. Jóbarátok-Szesz FC
4. Pilvax 4. Metodika
   
"C" csoport "D" csoport
1. NK Hodos 1. Zalacséb
2. Kerkafalva 2. Csatorna Patkányok
3. Looney Tunes 3. Dísznövénykertészet Csöde
4. Blazsi Koccintó  - Szeszpanyol 4. Czupi Csárda
   

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK - VASÁRNAP

 

"A" pálya"B" pálya
Team Belucci - Viszáki Főzet 0 - 1 Andante - Pilvax 0 - 0
NK Hodos - Kerkafalva 3 - 1 Looney Tunes - Blazsi Koccintó  - Szeszpanyol 1 - 3
Team Belucci - Andante 2 - 0 Viszáki Főzet  - Pilvax 2 - 0
NK Hodos - Looney Tunes 5 - 2 Kerkafalva - Blazsi Koccintó  - Szeszpanyol 0 - 1
Team Belucci - Pilvax 0 - 1 Viszáki Főzet - Andante 1 - 3
NK Hodos - Blazsi Koccintó  - Szeszpanyol 1 - 0 Kerkafalva  - Looney Tunes 1 - 3
   
"C" pálya "D" pálya
Kondorfa - Rács SE 0 - 0 Jóbarátok-Szesz FC - Metodika 0 - 0
Zalacséb - Csatorna Patkányok 1 - 1 Dísznövénykertészet Csöde - Czupi Csárda 0 - 1
Kondorfa - Jóbarátok-Szesz FC 0 - 0 Rács SE  - Metodika 1 - 1
Zalacséb  - Dísznövénykertészet Csöde 4 - 2 Csatorna Patkányok - Czupi Csárda 4 - 2
Kondorfa - Metodika 3 - 0 Rács SE - Jóbarátok-Szesz FC 3 - 1
Zalacséb  - Czupi Csárda 6 - 3 Csatorna Patkányok - Dísznövénykertészet Csöde 0 - 0
   

 

KÖZÉPDÖNTŐK

 

Viszáki Főzet - Rács SE 2 - 0
Kondorfa - Blazsi Koccintó  - Szeszpanyol 3 - 1
NK Hodos - Csatorna Patkányok 5 - 0
Zalacséb - Andante 0 - 0 Büntetőkkel  0 - 2
   

 

ELŐDÖNTŐK

 

Viszáki Főzet - NK Hodos 0 - 2
Kondorfa  - Andante 0 - 0 Büntetőkkel 2 -
   

 

DÖNTŐ

 

NK Hodos - Kondorfa 2 - 1
Tornagyőztes a szlovéniai NK HODOS csapata
   

 

FÉRFI TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

Legjobb kapus: Süket Máté - Andante
Legjobb játékos: Horváth Richárd - NK Hodos
Gólkirály: Kasza Krisztián - Kerkafalva
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj: Blazsi Koccintó - Szeszpanyol
   

Kiemelt támogatóink

Rotto Security Kft

Szalafő Község Önkormányzata

Őrszem Fogadó - Szalafő

Medimat Kft - Budapest

Heineken Hungária Zrt

Cobra Sport - Székesfehérvár

Football Factor

Saller DFA-Hungária - Szeged

Sportmez és sportzászló kiállítás

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu