Rotto all

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Férfi Torna - július 6-7.
Old Boys Torna - július 13.
Öregfiúk Torna - július 13.

Rotto - Focivilág Torna

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Férfi Torna - július 6-7. (szombat-vasárnap)

Old Boys

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Old Boys Torna - július 13. (szombat)

Öregfiúk

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Öregfiúk Torna - július 13. (szombat)

Szponzori

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Férfi Torna - július 6-7.
Old Boys Torna - július 13.
Öregfiúk Torna - július 13.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

XXXI. ROTTO KUPA

Old Boys Torna

(44 év felett!)

2024. július 13. (szombat)

 

CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
1.Hétház Söröző - Rábatótfalu 1.All Stars - Szentgotthárd
2.Austroterm-Leier - Győr 2.Ajkai Bányász
 3.Vorhota LSC - Zalaegerszeg 3.Sörös B-renz - Fót
4.OIL Sóskút  4.Farmervilág Lenti TE
"C" csoport "D" csoport
1.Széchenyi Old Boys - Győr  1.Örökifjak - Szombarhely
2.Somogyvár KÖSE 2.Szilaj FC - Sopron
3.Retro Volán - Szombarhely  3.Csákánydoroszló
4.Krisztilány Rondaló - Szentgotthárd  4.PRO-KO - Szentgotthárd

 

EREDMÉNYEK

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
14.00  Hétház Söröző - Austroterm-Leier  Vorhota LSC - OIL Sóskút
14.30 Széchenyi Old Boys - Somogyvár KÖSE  Retro Volán - Krisztilány Rondaló
15.00 Hétház Söröző - Vorhota LSC Austroterm-Leier - OIL Sóskút
15.30  Széchenyi Old Boys - Retro Volán  Somogyvár KÖSE - Krisztilány Rondaló
16.00 Hétház Söröző - OIL Sóskút  Austroterm-Leier - Vorhota LSC
16.30   Széchenyi Old Boys - Krisztilány Rondaló  Somogyvár KÖSE  -Retro Volán
  "C" pálya "D" pálya
14.00  All Stars - Ajkai Bányász Sörös B-renz - Farmervilág Lenti TE
14.30  Örökifjak - Szilaj FC  Csákánydoroszló -  PRO-KO 
15.00   All Stars - Sörös B-renz Ajkai Bányász - Farmervilág Lenti TE
15.30  Örökifjak - Csákánydoroszló Szilaj FC - PRO-KO
16.00   All Stars - Farmervilág Lenti TE Ajkai Bányász - Sörös B-renz 
16.30 Örökifjak - PRO-KO Szilaj FC - Csákánydoroszló 

 

KÖZÉPDÖNTŐK

  

"A" "A"1 - "B"2 
 "B" "B"1 - "C"2
"C" "C"1 - "D"2 
 "D" "D"1 - "A"2

 

ELŐDÖNTŐK

 

"A" győztese - "C"  győztese
 "B" győztese - "D" győztese

  

DÖNTŐ

 

  
 Tornagyőztes a csapata!

 

OLD BOYS TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

 Gólkirály: 
Legjobb játékos: 
Legjobb kapus: 
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj:
   

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu