Rotto all

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Férfi Torna - július 6-7.
Old Boys Torna - július 13.
Öregfiúk Torna - július 13.

Rotto - Focivilág Torna

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Férfi Torna - július 6-7. (szombat-vasárnap)

Old Boys

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Old Boys Torna - július 13. (szombat)

Öregfiúk

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Öregfiúk Torna - július 13. (szombat)

Szponzori

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXXI. ROTTO KUPA

Szalafő - 2024

Férfi Torna - július 6-7.
Old Boys Torna - július 13.
Öregfiúk Torna - július 13.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

XXXI. ROTTO KUPA

Férfi Torna

2024. július 6-7. (szombat-vasárnap)

 

 SELEJTEZŐK - CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
 1.Saloonzoo - Szentgotthárd 1.Zalacséb
2.Gotham City - Szentgotthárd 2.Margaréta FC - Zalaegerszeg
3.FC Baník Orlová - CZE 3.Bonanza - Zalalövő
 4.Domino Kijev - Szentgotthárd 4.Vörös Kerámia - Magyarszombatfa
   
"C" csoport "D" csoport
 1.Czupi Csárda - Zalabaksa 1.Őriszentpéter
 2.Batha Porta - Szalafő  2.Pannónia Tetőcentrum
 3.Atlantisz Sé SE  3.Team Belucci - Lenti
 4.Lila Suhancok - Zalaegerszeg  4.NK Hodos - SLO
   
"E" csoport "F" csoport
1.Looney Tunes - Szentgotthárd 1.Hefele FC - Őriszentpéter
2.Blazsi Koccintó  - Farkasfa  2.Csörötnek
3.Faláb FC - Budapest 3.Zöldfa Pizza-Cosa Nostra - Szentgotthárd
4.Metodika - Budapest 4.Sporting Libacomb-Terasz Kitchen - Szentgotthárd
   
"G" csoport "H" csoport
1.Viszáki Főzet 1.Autó Egyed Bt. - Vaslaja
 2.Budapest Young Boys 2.Dísznövénykertészet Csöde
3.La Palla D'Oro - Bajánsenye 3.Fapuma - Zalalövő
4.Frutura - Magyarlak 4.Zalaszentiván
   

 

MÉRKŐZÉSEK  - SZOMBAT DÉLELŐTT

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
09.00 Saloonzoo - Gotham City FC Baník Orlová - Domino Kijev
09.35 Czupi Csárda - Batha Porta Atlantisz Sé SE - Lila Suhancok
10.10 Saloonzoo - FC Baník Orlová  Gotham City - Domino Kijev
10.45  Czupi Csárda - Atlantisz Sé SE Batha Porta -  Lila Suhancok
11.20 Saloonzoo - Domino Kijev  Gotham City - FC Baník Orlová
11.55  Czupi Csárda - Lila Suhancok  Batha Porta - Atlantisz Sé SE
  "C" pálya "D" pálya
09.00  Zalacséb - Margaréta FC Bonanza - Vörös Kerámia
09.35  Őriszentpéter - Pannónia Tetőcentrum Team Belucci -  NK Hodos
10.10  Zalacséb - Bonanza Margaréta FC - Vörös Kerámia
10.45 Őriszentpéter - Team Belucci  Pannónia Tetőcentrum - NK Hodos
11.20  Zalacséb - Vörös Kerámia  Margaréta FC - Bonanza
11.55  Őriszentpéter - NK Hodos  Pannónia Tetőcentrum - Team Belucci 

MÉKŐZÉSÉSEK - SZOMBAT DÉLUTÁN

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
13.30 Looney Tunes - Blazsi Koccintó  Faláb FC - Metodika
14.05 Viszáki Főzet - Budapest Young Boys  La Palla D'Oro - Frutura 
14.40 Looney Tunes - Faláb FC Blazsi Koccintó - Metodika
15.15  Viszáki Főzet - La Palla D'Oro Budapest Young Boys - Frutura
15.50  Looney Tunes - Metodika  Blazsi Koccintó - Faláb FC
16.25  Viszáki Főzet - Frutura   Budapest Young Boys - La Palla D'Oro
  "C" pálya "D" pálya
13.30  Hefele FC - Csörötnek  Zöldfa Pizza-Cosa Nostra - Sporting Libacomb-Terasz Kitchen
14.05  Autó Egyed Bt. - Dísznövénykertészet Csöde Fapuma - Zalaszentiván  
14.40  Hefele FC - Zöldfa Pizza-Cosa Nostra Csörötnek - Sporting Libacomb-Terasz Kitchen
15.15  Autó Egyed Bt. - Fapuma Dísznövénykertészet Csöde - Zalaszentiván
15.50   Hefele FC - Sporting Libacomb-Terasz Kitchen  Csörötnek -  Zöldfa Pizza-Cosa Nostra
16.25  Autó Egyed Bt. - Zalaszentiván  Dísznövénykertészet Csöde - Fapuma 

CSOPORTBEOSZTÁS - VASÁRNAP

 

"A" csoport"B" csoport
 1. A1 1. B1
 2. D2  2. C2
 3. E1  3. F1
4. H2  4. G2
"C" csoport "D" csoport
1. C1 1. D1
2. B2  2. A2
3. G1  3. H1
4. F2  4. E2

 

EREDMÉNYEK - VASÁRNAP

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
09.00  A1 - A2 A3 - A4 
09.30 C1 C2   C3 - C4
09.30 A1 - A3   A2 - A4
10.30  C1 - C3 C2  -C4 
11.00  A1 - A4 A2 - A3 
11.30  C1 - C4 C2 - C3 
  "C" pálya "D" pálya
09.00  B1 - B2  B3 - B4
09.30  D1 - D2  D3 - D4
09.30 B1 - B3   B2 - B4
10.30  D1 - D3  D2 - D4
11.00  B1 - B4  B2 - B3
11.30  D1 - D4  D2 - D3

KÖZÉPDÖNTŐK

 

"A" "A"1 - "B"2 
"B" "B"1 - "C"2 
"C" "C"1 - "D"2 
"D" "D"1 - "A"2 
   

 

ELŐDÖNTŐK

 

 "A" győztese - "C" győztese
 "B" győztese - "D" győztese
   

 

DÖNTŐ

 

 
Tornagyőztes a csapata! 
   

 

FÉRFI TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

Legjobb kapus:
 Legjob játékos:
 Gólkirály: 
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj: 
   

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu