ROTTO KUPA

Férfi Torna

2022. július 2 - 3. (szombat-vasárnap)

 

 SELEJTEZŐK - CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
 1. Team Belucci - Lenti 1. Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő
2. UNIAIR - Gyenesdiás 2. NK Hodos - SLO
3. SPT Pankasz 3. Csöde
 4. Vörös Kerámia - Magyarszombatfa 4. Domino Kijev - Szentgotthárd 
   
"C" csoport "D" csoport
 1. Blazsi Koccintó - Szeszpanyol 1. Csörötnek 
 2. Zalacséb  2. Margaréta FC - Zalaegerszeg
 3. FC Szalafő  3. Szakonyfalu
 4. Win Streak TE - Andráshida  4. Royal - Zalalövő
   
"E" csoport "F" csoport
 1. Autó Egyed Bt. - Vasalja 1. Czupi Csárda - Zalabaksa 
2. Viszáki Főzet   2. Saloonzoo - Zalaegerszeg
 3. Galaktikusok - Lenti  3. Babzsák Boyz - Szombathely
4. Budapest Young Boys 4. Batha Porta - Szalafő
   
"G" csoport "H" csoport
1. Metodika - Budapest  1. Kis Pankasz 
 2. Arénások - Tornyiszentmiklós 2. Faláb FC - Budapest 
3. Köbexxx - Őriszentpéter 3. Limited Edition - Szentgotthárd
4. Menicseszdel United - Szalafő 4. FC Banik Ostrava - CZE
   

 

EREDMÉNYEK  - SZOMBAT DÉLELŐTT

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
09.00 Team Belucci - UNIAIR    SPT Pankasz - Vörös Kerámia
09.35 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Zalacséb  FC Szalafő - Win Streak TE
10.10  Team Belucci - SPT Pankasz UNIAIR - Vörös Kerámia 
10.45  Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - FC Szalafő  Zalacséb - Win Streak TE
11.20 Team Belucci - Vörös Kerámia  UNIAIR - SPT Pankasz 
11.55 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Win Streak TE  Zalacséb - FC Szalafő  
  "C" pálya "D" pálya
09.00  Ostrom Gumiszervíz - NK Hodos Csöde - Domino Kijev
09.35  Csörötnek - Margaréta FC Szakonyfalu - Royal 
10.10  Ostrom Gumiszervíz - Csöde   NK Hodos - Domino Kijev 
10.45 Csörötnek - Szakonyfalu   Margaréta FC - Royal  
11.20  Ostrom Gumiszervíz - Domino Kijev NK Hodos - Csöde 
11.55 Csörötnek - Royal   Margaréta FC - Szakonyfalu

 

EREDMÉNYEK - SZOMBAT DÉLUTÁN

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
13.30 Autó Egyed Bt. - Viszáki Főzet Galaktikusok - Budapest Young Boys 
14.05  Metodika - Arénások  Köbexxx - Menicseszdel United 
14.40 Autó Egyed Bt. - Galaktikusok  Viszáki Főzet - Budapest Young Boys 
15.15  Metodika - Köbexxx Arénások - Menicseszdel United 
15.50 Autó Egyed Bt. - Budapest Young Boys   Viszáki Főzet - Galaktikusok
16.25 Metodika - Menicseszdel United Arénások - Köbexxx 
  "C" pálya "D" pálya
13.30  Czupi Csárda - Saloonzoo  Babzsák Boyz - Batha Porta
14.05  Kis Pankasz - Faláb FC Limited Edition - FC Banik Ostrava
14.40  Czupi Csárda - Babzsák Boyz Saloonzoo - Batha Porta 
15.15  Kis Pankasz - Limited Edition Faláb FC - FC Banik Ostrava
15.50  Czupi Csárda - Batha Porta Saloonzoo - Babzsák Boyz 
16.25  Kis Pankasz - FC Banik Ostrava Faláb FC - Limited Edition  

 

CSOPORTBEOSZTÁS - VASÁRNAP

 

"A" csoport"B" csoport
 1. A1 1. B1 
 2. D2  2. C2
 3. E1  3. F1
 4. H2  4. G2
"C" csoport "D" csoport
 1. C1 1. D1 
 2. B2  2. A2
 3. G1  3. H1
 4. F2  4. E2

 

EREDMÉNYEK - VASÁRNAP

 

Időpont"A" pálya"B" pálya
09.00  A1 - A2 A3 - A4 
09.30  C1 - C2  C3 - C4
09.30  A1 - A3  A2 - A4
10.30 C1 - C3  C2 - C4
11.00 A1 - A4  A2 - A3
11.30  C1 - C4  C2 - C3
  "C" pálya "D" pálya
09.00  B1 - B2  B3 - B4
09.30  D1 - D2  D3 - D4
09.30  B1 - B3  B2 - B4
10.30  D1 - D3  D2 - D4
11.00  B1 - B4  B2 - B3
11.30  D1 - D4  D2 - D3

KÖZÉPDÖNTŐK

 

"A" "A"1 - "B"2 
 "B" "B"1 - "C"2
"C" "C"1 - "D"2 
"D" "D"1 - "A"2 
   

 

ELŐDÖNTŐK

 

"A" győztese - "B" győztese 
"B" győztese - "D" győztese 
   

 

DÖNTŐ

 

 
Tornagyőztes a  csapata! 
   

 

FÉRFI TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

Legjobb kapus: 
 Legjob játékos: 
 Gólkirály: 
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj:
   

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu